Aktuálně
PCA: Hvězdné obsazení Shootout Bounty 6 Maxu
Do druhého kola skvěle obsazeného turnaje postoupily například tyto hvězdy stáje PokerStars Team Pros: italská WSOP šampión Dario Minieri , kanadský specialista na čínský poker Greg Debora, světová pokerová legenda Barry Greenstein, online profesionál George Lind III, finský světový šampión z předloňského Mixed Eventu Ville Wahlbeck a irský šampión Jude Ainsworth. Hlad po bounty měla především italská superstar Dario Minieri, který vyřadil všech pět svých soupeřů a získal tak 5.000 dolarů.
Z dalších velmi známých jmen postopili do bojů o finále tito profesionálové: loňský WPT POY Faraz Jaka, lasvegaský chemik a pokerový pro Nick Binger, jeden z nejúspěšnějších amerických poloprofesionálů Michael Binger, úspěšný pokerový autor a profesionál Brandon Adamovic alias Adams, 17. Hráč z loňského Main Eventu WSOP David Baker, dvojnásobný WSOP šampión Jeff Madsen, jeden z nejúspěšnějších pokerových obojživelníků Shaun Deeb a jeden z nejlepších newyorských profesionálů Amnon „Guts“ Filippi.
Mezi 180 vyřazenými hráči se objevila celá řada velkých jmen – např. Daniel Negreanu, Scott Seiver, Sorel Mizzi, Andrew Lichtenberger, Jason Mercier, Eric Baldwin, Dwyte Pilgrim, Bertrand Grospellier, Viktor „Isildur1“ Blom, Joe Hachem, Greg Raymer, Jonathan Duhamel. Soutěže se zúčastnili také tři velmi známé poker babes Melanie Weisner, Heather Sue Mercer a Fatima Moreira de Melo – ani jedna z těchto dam ale nepostoupila.
Složení stolů druhého kola je následující (v závorkách jsou uvedeni hráči, kteří hráli s postupujícími na předchozích stolech):
Table 1
Seat 1- Matt Waxman (Amit Makhija, Eric Baldwin, Eric Wasserson, Timothy Begley, Andrew Pantling)
Seat 2- Dane Canelas-Miller (Brandon Steven,John O`Shea, Je Serock, Dan Cates, Sorel Mizzi)
Seat 3- Jeff Madsen ( Dan O`Brien, Kevin MacPhee, Eric Haddad, Marvin Rettenmaier, Evan Parkes)
Seat 4- Brandon Adams (Joseph Cheong, Govert Metaal, Bryn Kenney, Andrew Lichtenberger, Casey Jarzabek)
Seat 5- Travis Carson (Adam Junglen, Adam Sherman, Zachary Gruneberg, Roberto Romanello, David Williams)
Seat 6- Andrew Chen (Marcel Bjerkmann, Jason Mercier, Adam Levy, David Sands, Chris Hunichen)
Table 2
Seat 1- Shaun Deeb (Matt Mezvinsky, Peter Jetten, Alexis Zervos, Michael Benvenuti, Josh Brikis)
Seat 2- David Cairns (Tyson Marks, Brian England, Pascal Lefrancois, Jean-Robert Bellande, Timothy West )
Seat 3- Alex Wice (Ali Eslami , Allen Bari, Darryll Fish, Chris Dombrowski, Josh Arieh)
Seat 4- Faraz Jaka (James Dempsey, Viktor Blom, Paul Volpe, Cliff Josephy, Alex Keating)
Seat 5- Dean Lyall (Richard Fohrenbach, Jean Francois Talbot, Alex Kravchenko , Florian Langmann, Bernard „ElkY“ Grospellier)
Seat 6- Toby Lewis (Failla Will, Shawn Buchanan, Luc Lafontaine, Vladimir Shchemelev, Simoes Mesqueu)
Table 3
Seat 1- Marton Czuczor (Jim Collopy, Micah Raskin, Robert Suer, Dennis Phillips, Alexander Fitzgerald )
Seat 2- Johannes Van Til (Lex Veldhuis , Owen Crowe, Alexandr Kuzmin, Jason Senti , Kayvan Payman )
Seat 3- Greg Debora (Jonathan Tamayo, Elio Fox, Dwyte Pilgrim, Cornel Cimpan, Fatima Moreira de Melo)
Seat 4- Eric Ladny (David Stefanski , Greg Dyer, Michael Baxter, Melanie Weisner , Robert Akery)
Seat 5- Michael Binger (James Mackey, Heather Sue Mercer, Darren Kennedy, Anh Van Nguyen, Victor Ramdin)
Seat 6- Nick Binger (Todd Terry, Justin Bonomo, Patrick Pezzin, Greg Raymer , Sean James Lefort )
Table 4
Seat 1- Amnon Filippi (Allen Kessler, Isaac Haxton, Spencer Hudson, Alexander Kostritsyn, Jason Somerville)
Seat 2- David “ODB” Baker (Mark Radoja, Lee Markholt, Thomas Marchese, Patrick White, Anthony Gregg)
Seat 3- Marko Neumann (Alexander Timman, Andrey Zaichenko, Maxim Semisoshenko, Scott Lipshutz, Matthias De Meulder)
Seat 4- Dario Minieri (Henrik Tollefsen , Matthew Affleck, Peter Gould, Chad Brown, Jack Salter )
Seat 5- Rob Tepper (Brent Hanks , Jonathan Little, Tyler Kenney, Sulaiman Amer, Jonathan Duhamel )
Seat 6- Chris Klodnicki (Mark Randal Flowers , Yury Kerzhapkin, Andy Frankenberger, Sanchez Carlos, Carter Gill)
Table 5
Seat 1- Andrew Seidman (Tommy Chen, Shyam Srinivasan, William Austin Reynolds, Humberto Brenes, Jeffrey Papola)
Seat 2- Barry Greenstein (Scott Seiver , Randy Lew , Nikita Nikolaev , Ankush Mandavia , Stephen O'Dwye)
Seat 3- Scott Baumstein (Harry Kaczka, Jason Potter, Mike Gorodinsky, Hafiz Khan, Ruben Visser)
Seat 4- Jude Ainsworth (Kyle Bowker, Kasey Thompson, Byron Kaverman, Shannon Shorr , Matthew Jarvis)
Seat 5- Amichai Tzvi Barer (Al Levon Grimes, Daniel Negreanu, David Paredes, Kyle Brossia , Daniel Alaei)
Seat 6- Daniel Colman (Mickey Petersen, Jason Koon, Kevin Saul, Mohsin Charania, Kevin Vandersmissen)
Table 6
Seat 1- William Pilossop (Wesley Pantling , Chino Rheem, Paul Berende , Aaron Been, David Peters)
Seat 2- Darren Elias (Thomas Fuller , Ronnie Bardah, Kyle Frey , Simon Charette, Eric Froehlich)
Seat 3- Samuel Chartier (Yevgeniy Timoshenko, Maxim Lykov, Jonathan Aguiar, John Monnette , Christian Harder )
Seat 4- Ville Wahlbeck (Russell Crane, Mclean Karr , Andre Akkari , Xuan Xuan Liu , Noah Boeken)
Seat 5- Jesse Martin (Marcos Da Silva , Max Greenwood , Kirill Telezhkin, Mikhail Petrov, Joe Hachem)
Seat 6- George Lind III (Lukas Schwartz-Orbach, Kent Lundmark , Gregory Merson, Angel Guillen, Keven Stammen)
« Zpět
Video
Spolupracujeme